SF’S KAMPAGNE

STORKRESKOORDINATORER

SF har ansat en koordinator i hver storkreds. De skal koordinere kampagnerne lokalt, og sikre at det er nemt at blive aktiv i valgkampen. Storkredskoordinatorne kommer til at lave en generel SF kampagne. Er I, i tvivl om hvor I kan tage fat henne i valgkampen, kan I altid kontakte jeres storkredskoordinator.

FIND DIN KOORDINATOR HER:

Fyn                     Kasper Sørensen            soerensen.kasper@gmail.com

København        Anne Nielsen                  anne@sf.dk

København        Trine Riis                       trine@sf.dk

Københavns Omegn      Casper Bruun   casper@sf.dk

Nordjylland              Lars Pedersen      lars.pedersen@gmail.com

Nordsjælland    Sofie Tolstrup                 sofie@sf.dk

Sjælland             Cecilie Boesen                cecilie@sf.dk

Sydjylland          Anders Wolf                   anders@sf.dk

Vestjylland         Alexander Thorvaldsen alexanderthorvaldsen@gmail.com

Østjylland           Louise Broman               louise.broman@gmail.com

Skriv et svar

Udfyld dine oplysninger nedenfor eller klik på et ikon for at logge ind:

WordPress.com Logo

Du kommenterer med din WordPress.com konto. Log Out / Skift )

Twitter picture

Du kommenterer med din Twitter konto. Log Out / Skift )

Facebook photo

Du kommenterer med din Facebook konto. Log Out / Skift )

Google+ photo

Du kommenterer med din Google+ konto. Log Out / Skift )

Connecting to %s